راز خوشتیپی

راز خوشتیپی

چگونه خوشتیپ باشیم؟ | رازهایی که شما را خوشتیپ می کند!
 این سوالی است که قصد داریم در این مطلب به آن پاسخ بدهیم و شما عزیزان را با نکاتی مهم و تاثیر گذار در خوش تیپ به نظر رسیدن آشنا کنیم.

قطعا هیچ کس بدش نمی آید خوشتیپ و خوش پوش باشد، اما برخی با تصور اینکه اگر بخواهند به فرد خوشتیپی تبدیل شوند، باید مدام برای خرید لباس های متعدد و گرانقیمت هزینه کنند، در صورتیکه اگر به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم توجه داشته باشید، می توانید به راحتی و با کمترین هزینه ممکن استایلی حرفه ای و جذاب را تجربه کنید

در واقع خوشتیپ بودن نه نیازی به لباس های گرانقیمت و متعدد دارد و نه صرف تمرین های سخت در باشگاه های بدنسازی، بلکه اگر بتوانید تناسب نسبی اندام های خود را رعایت کرده و با اصول اولیه لباس پوشیدن آشنا شوید، کار سختی برای خوشتیپ شدن در پیش نخواهید داشت.

بنابراین توصیه میکنم تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا شما عزیزان را با مهم ترین رازهایی که شما را خوشتیپ می کند ، آشنا کنیم.

۱) متناسب با فرم بدن تان لباس بپوشید:
یکی از مهم ترین نکاتی که می تواند در جذابیت استایل شما تاثیرگذار باشد، انتخاب لباس هایی متناسب با فرم بدن می باشد. در واقع انتخاب های شما باید بر اساس واقعیت های فرم بدن تان باشد، به طور مثال اگر قد کوتاهی دارید، بهتر است از شلوار های راه راه استفاده کنید و یا اگر اندام های گلابی شکل دارید، لباس هایی با رنگ های تیره برای پایین بسیار مناسب تر می باشد.

در واقع خود را درگیر هیجانات ترند ها و فشن نکنید و آنچه که مناسب فرم بدن تان می باشد را انتخاب کنید. به طور مثال اگر رنگ های روشن بیشتر به شما می آیند، نیازی نیست حتما از رنگ سال که رنگ تیره ای است در استایل خود استفاده کنید، مگر اینکه در اکسسوری ها.

۲) متناسب با موقعیت لباس بپوشید:
خوشتیپ بودن با توجه به موقعیت های مختلف می تواند تعاریف گوناگونی داشته باشد. به طور مثال شما برای خوشتیپ به نظر رسیدن در یک قرار کاری رسمی، باید لباس رسمی بپوشید و برای خوشتیپ به نظر رسیدن در یک مهمانی دوستانه، لباسهایی زیبا و غیر رسمی بپوشید.

۳) نه اور سایز و نه تنگ بپوشید:
یکی از اشتباهاتی که در بسیاری از افراد دیده می شود، تمایل آنها برای پوشیدن لباس هایی است که یا تنگ هستند و یا گشاد که اصطلاحا اور سایز گفته می شوند. در واقع بهترین سایز برای لباس پوشیدن که می تواند به جذابیت استایل شما کمک نماید، سایزی است که دقیقا اندازه باشد و نه خیلی گشاد یا تنگ

۴) به آراستگی خود و لباس هایتان توجه کنید:
توجه به بهداشت شخصی و آراستگی لباس هایی که به تن کرده اید، دیگر نکته ای است که می تواند در خوشتیپ به نظر رسیدن شما تاثیرگذار باشد. در واقع اگر آراسته و مرتب نباشید، با گران قیمت ترین لباس ها نیز نمی توانید خوشتیپ به نظر برسید.

بنابراین ابتدا بهداشت شخصی خود را مانند مرتب بودن مو، ریش و نظافت دندان ها رعایت کنید و سپس لباس هایی آراسته و مرتب به تن کنید.

۵) کفش هایتان باید کاملا تمیز و براق باشند:
کفش ها نقش بسیار مهمی در زیبایی استایل شما دارند و باید به خوبی به آنها توجه شود، چه در انتخاب شان هنگام خرید و چه در خصوص نگهداری و تمیز نگه داشتن آنها.

بسیاری از استایلیست ها، کفش ها را نماینده استایل می دانند و می گویند که بیشترین توجه فرد مقابل تان به کفش شما جلب می شود. بنابراین توصیه می شود که در خرید کفش بیشتر ملاحظه کیفیت آن را بکنید تا قیمت و همیشه قبل از به پا کردن کفش ها، از تمیز و براق بودن آنها اطمینان داشته باشید

۶) استفاده از آیتم های هماهنگ در کنار یکدیگر:
یکی از پیشنهاداتی که می تواند به جذابیت استایل تان بسیار کمک نماید، استفاده از آیتم های هماهنگ چه از لحاظ رنگبندی و چه از لحاظ طراحی در کنار یکدیگر می باشد.

به طور مثال می توانید رنگ کیف و کفش و بند ساعت تان را با یکدیگر ست کنید و بدین شکل هماهنگی بیشتری در استایل تان به نمایش بگذارید.

۷) استفاده از اکسسوری ها را فراموش نکنید:
اکسسوری ها آیتم های تکمیل کننده استایل می باشند، بنابراین برای اینکه استایل شما هر چه بیشتر حرفه ای و زیبا به نظر برسد، نیاز دارید تا نسبت به انتخاب اکسسوری برای استفاده در استایل تان توجه کافی داشته باشید.

سعی کنید از اکسسوری های ساده و شیک استفاده کنید و تا حد امکان سراغ اکسسوری های شلوغ نروید. به طور مثال به جای استفاده از چند دستبند کنار هم، از یک دستبند چرمی زیبا استفاده کنید.

انصراف از نظر
دسته بندی ها
آرشیو اخبار و مقالات